Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/joomla/templates/meet_gavern/lib/menu/GKBase.class.php on line 114

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /autoinstalator/joomla/templates/meet_gavern/lib/menu/GKHandheld.php on line 76
Nagrody książkowe - wyjątkowa oferta dla szkół i przedszkoli
Menu główne

Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu przygotowało specjalną ofertę książek dla dzieci, dedykowanych na prezent z okazji zakończenia roku szkolnego.

Wręczanie świadectw to też okazja do nagrodzenia uczniów za postawę w całym roku szkolnym, a także wyróżnienie osób za wybitne osiągnięcia.

Jeżeli Państwo rozważali takie nagrody dla swoich uczniów to jest świetna okazja, żeby w dobrej cenie zakupić książki, które z pewnością ucieszą uczniów oraz ich rodziców.

Szczegółowe informacje i zamówienia:

tel. 603 609 461 lub 723 555 166

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 Oferta dla przedszkoli i klas wczesnoszkolnych:

 

Oferta dla szkoły podstawowej:

 Oferta dla szkoły ponadpodstawowej: