Menu główne

Bezpłatny Pakiet Startowy 2020


Katecheci, którzy korzystali z naszych ofert w poprzednich latach, będą mogli zamówić pakiety, których nie zamawiali w ramach poprzednich akcji promocyjnych.
Szczegóły już wkrótce w regulaminie oferty.

 

Bezpłatny Pakiet Startowy 2019

Oferta nieaktualna.

Akcja "Bezpłatny pakiet Startowy 2019" zakończyła się 15 września 2019 r. Dziękujemy katechetom, którzy zainteresowali się naszą ofertą. Przypominamy, że dla osób korzystających z Bezpłatnych Pakietów Startowych udostępnione zostały w wersjach elektronicznych (Dział Do Pobrania) wszystkie poradniki metodyczne i przewodniki programowo-dydaktyczne.

Drodzy Katecheci!

15 marca 2019 rusza oferta "Bezpłatny Pakiet Startowy 2019". W ramach specjalnej promocji można otrzymać darmowe Podręczniki do nauczania religii pod redakcją ks. Stanisława Łabendowicza (Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu). Oferta obejmuje teren całej Polski. Aby skorzystać z oferty należy pobrać odpowiedni druk wniosku (dostępny dla zalogowanych), wypełnić go oraz odesłać do nas pocztą na adres: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu, ul. Żeromskiego 4, 27-600 Sandomierz lub przesłać wersję elektroniczną (skan) wniosku na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Oprócz podręczników i zeszytów ćwiczeń w wersji drukowanej, otrzymacie Państwo dostęp do wersji elektronicznych poradników metodycznych i przewodników programowo - dydaktycznych, z możliwością pobrania plików. 
Katecheta może zamówić maksymalnie 3 pakiety (do 3 różnych klas). Koszt wysyłki pokrywa Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Oferta będzie trwać do 15 września 2019 r. 
Katecheci, którzy korzystali z naszych ofert "Bezpłatny Pakiet Startowy 2016", "Bezpłatny Pakiet Startowy 2017" oraz "Bezpłatny Pakiet Startowy 2018", będą mogli zamówić pakiety, których nie zamawiali w ramach poprzednich akcji promocyjnych.
Szczegóły w regulaminie oferty.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą katechetyczną na pomoce typu plansze, banery płyty - dla osób zamawiających pakiety startowe proponujemy realizację dodatkowych zamówień w ramach jednej przesyłki.

Link do rejestracji 

Rejestracja w serwisie - instrukcja zakładania konta

 Regulamin oferty 

 Polityka prywatności WDS 

Wniosek o Bezpłatny Pakiet Startowy 2019 (Dostępny dla zalogowanych użytkowników serwisu www.katechizmy.com.pl)

 Pliki do pobrania (Materiały dydaktyczne do pobrania w ramach oferty - dla katechetów korzystających z oferty Bezpłatny Pakiet Startowy)