Menu główne

Bezpłatny Pakiet Startowy 2019

Drodzy Katecheci!

15 marca 2019 rusza oferta "Bezpłatny Pakiet Startowy 2019". W ramach specjalnej promocji można otrzymać darmowe Podręczniki do nauczania religii pod redakcją ks. Stanisława Łabendowicza (Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu). Oferta obejmuje teren całej Polski. Aby skorzystać z oferty należy pobrać odpowiedni druk wniosku (dostępny dla zalogowanych), wypełnić go oraz odesłać do nas pocztą na adres: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu, ul. Żeromskiego 4, 27-600 Sandomierz lub przesłać wersję elektroniczną (skan) wniosku na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Oprócz podręczników i zeszytów ćwiczeń w wersji drukowanej, otrzymacie Państwo dostęp do wersji elektronicznych poradników metodycznych i przewodników programowo - dydaktycznych, z możliwością pobrania plików. 
Katecheta może zamówić maksymalnie 3 pakiety (do 3 różnych klas). Koszt wysyłki pokrywa Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Oferta będzie trwać do 15 września 2019 r. 
Katecheci, którzy korzystali z naszych ofert "Bezpłatny Pakiet Startowy 2016", "Bezpłatny Pakiet Startowy 2017" oraz "Bezpłatny Pakiet Startowy 2018", będą mogli zamówić pakiety, których nie zamawiali w ramach poprzednich akcji promocyjnych.
Szczegóły w regulaminie oferty.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą katechetyczną na pomoce typu plansze, banery płyty - dla osób zamawiających pakiety startowe proponujemy realizację dodatkowych zamówień w ramach jednej przesyłki.

Link do rejestracji 

Rejestracja w serwisie - instrukcja zakładania konta

 Regulamin oferty 

 Polityka prywatności WDS 

Wniosek o Bezpłatny Pakiet Startowy 2019 (Dostępny dla zalogowanych użytkowników serwisu www.katechizmy.com.pl)

 Pliki do pobrania (Materiały dydaktyczne do pobrania w ramach oferty - dla katechetów korzystających z oferty Bezpłatny Pakiet Startowy)