Menu główne

Drodzy Katecheci

Zakończyliśmy tegoroczną akcję "Bezpłatny Pakiet Startowy". Osobom, które skorzystały z naszej oferty przypominamy o możliwości pobrania poradników metodycznych i przewodników programowo-dydaktycznych w wersjach elektronicznych (zakładka Do pobrania).

Bezpłatny Pakiet Startowy 2018

Drodzy Katecheci!

15 marca 2018 rusza oferta "Bezpłatny Pakiet Startowy 2018". W ramach specjalnej promocji można otrzymać darmowe Podręczniki do nauczania religii pod redakcją ks. Stanisława Łabendowicza (Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu). Oferta obejmuje teren całej Polski. Aby skorzystać z oferty należy pobrać odpowiedni druk wniosku (dostępny dla zalogowanych), wypełnić go oraz odesłać do nas pocztą na adres: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu, ul. Żeromskiego 4, 27-600 Sandomierz lub przesłać wersję elektroniczną (skan) wniosku na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Oprócz podręczników i zeszytów ćwiczeń w wersji drukowanej, otrzymacie Państwo dostęp do wersji elektronicznych poradników metodycznych i przewodników programowo - dydaktycznych, z możliwością pobrania plików. 
Zgodnie z regulaminem koszt wysyłki maksymalnie 3 pakietów pokrywa Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. W przypadku większych (lub kolejnych) zamówień, koszt wysyłki pozostałych pakietów pokrywa nauczyciel. Koszt wysyłki wynosi 12 zł. Oferta będzie trwać do 15 września 2018 r. 
Katecheci, którzy korzystali z naszych ofert "Bezpłatny Pakiet Startowy 2016" oraz "Bezpłatny Pakiet Startowy 2017", będą mogli zamówić pakiety, których nie zamawiali w ramach poprzednich akcji promocyjnych.
Szczegóły w regulaminie oferty.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą katechetyczną na pomoce typu plansze, banery płyty - dla osób zamawiających pakiety startowe w okresie wakacyjnym proponujemy realizację dodatkowych zamówień w ramach jednej przesyłki.

Link do rejestracji 

Rejestracja w serwisie - instrukcja zakładania konta

 Regulamin oferty 

 Polityka prywatności WDS 

 Wniosek o Bezpłatny Pakiet Startowy 2018 (Dla zalogowanych)

 Pliki do pobrania (Materiały dydaktyczne do pobrania w ramach oferty - dla katechetów korzystających z oferty Bezpłatny Pakiet Startowy)