Menu główne

Szczegóły oferty

Drodzy Katecheci!

15 marca 2017 ruszyła oferta "Bezpłatny Pakiet Startowy 2017". W ramach specjalnej promocji można otrzymać darmowe podręczniki do nauczania religii pod redakcją ks. prof. Stanisława Łabendowicza (Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu). Oferta obejmuje teren całej Polski. Aby skorzystać z oferty należy pobrać odpowiedni druk wniosku (dostępny dla zalogowanych), wypełnić go oraz odesłać do nas pocztą na adres: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu, ul. Żeromskiego 4, 27-600 Sandomierz lub przesłać wersję elektroniczną (skan) wniosku na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Oprócz podręczników i zeszytów ćwiczeń w wersji drukowanej, otrzymacie Państwo dostęp do wersji elektronicznych poradników metodycznych i przewodników programowo - dydaktycznych, z możliwością pobrania plików. 
Zgodnie z regulaminem koszt wysyłki maksymalnie 3 pakietów pokrywa Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. W przypadku większych (lub kolejnych) zamówień, koszt wysyłki pozostałych pakietów pokrywa nauczyciel. Koszt wysyłki wynosi 12 zł. Oferta będzie trwać do 15 września 2017 r. 
Katecheci, którzy korzystali z naszej oferty "Bezpłatny Pakiet Startowy 2016" będą mogli zamówić pakiety, których nie zamawiali w ramach poprzedniej akcji promocyjnej.
Szczegóły w regulaminie oferty.

 Regulamin oferty 

Wniosek o Bezpłatny Pakiet Startowy 2017 (Dla zalogowanych)

Materiały dydaktyczne do pobrania w ramach oferty (Dla katechetów korzystających z oferty Bezpłatny Pakiet Startowy)