Menu główne

Oferta nieaktualna.

Akcja "Bezpłatny pakiet Startowy 2019" zakończyła się 15 września 2019 r. Dziękujemy katechetom, którzy zainteresowali się naszą ofertą. Przypominamy, że dla osób korzystających z Bezpłatnych Pakietów Startowych udostępnione zostały w wersjach elektronicznych (Dział Do Pobrania) wszystkie poradniki metodyczne i przewodniki programowo-dydaktyczne.

Drodzy Katecheci!

15 marca 2019 rusza oferta "Bezpłatny Pakiet Startowy 2019". W ramach specjalnej promocji można otrzymać darmowe Podręczniki do nauczania religii pod redakcją ks. Stanisława Łabendowicza (Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu). Oferta obejmuje teren całej Polski. Aby skorzystać z oferty należy pobrać odpowiedni druk wniosku (dostępny dla zalogowanych), wypełnić go oraz odesłać do nas pocztą na adres: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu, ul. Żeromskiego 4, 27-600 Sandomierz lub przesłać wersję elektroniczną (skan) wniosku na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Oprócz podręczników i zeszytów ćwiczeń w wersji drukowanej, otrzymacie Państwo dostęp do wersji elektronicznych poradników metodycznych i przewodników programowo - dydaktycznych, z możliwością pobrania plików. 
Katecheta może zamówić maksymalnie 3 pakiety (do 3 różnych klas). Koszt wysyłki pokrywa Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Oferta będzie trwać do 15 września 2019 r. 
Katecheci, którzy korzystali z naszych ofert "Bezpłatny Pakiet Startowy 2016", "Bezpłatny Pakiet Startowy 2017" oraz "Bezpłatny Pakiet Startowy 2018", będą mogli zamówić pakiety, których nie zamawiali w ramach poprzednich akcji promocyjnych.
Szczegóły w regulaminie oferty.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą katechetyczną na pomoce typu plansze, banery płyty - dla osób zamawiających pakiety startowe proponujemy realizację dodatkowych zamówień w ramach jednej przesyłki.

Link do rejestracji 

Rejestracja w serwisie - instrukcja zakładania konta

 Regulamin oferty 

 Polityka prywatności WDS 

Wniosek o Bezpłatny Pakiet Startowy 2019 (Dostępny dla zalogowanych użytkowników serwisu www.katechizmy.com.pl)

 Pliki do pobrania (Materiały dydaktyczne do pobrania w ramach oferty - dla katechetów korzystających z oferty Bezpłatny Pakiet Startowy)


 

Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

GavickPro is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.
The Joomla! logo is used under a limited license granted by Open Source Matters the trademark holder in the United States and other countries.
Icons from Glyphicons Free, licensed under CC BY 3.0.