Menu główne

Teczka pomocy dla klasy 1 sp

Teczka zawiera: 31 dwustronnych kart (62 ilustracje) oraz "Poradnik metodyczny do pomocy multimedialnych do nauczania religii w klasie 1 szkoły podstawowej" (164 strony). Całość pakowana w lekką, wygodną teczkę z rączką. Program: "ZAPROSZENI NA UCZTĘ Z PANEM JEZUSEM” – nr programu AZ-1-01/18 Podręcznik: "Bóg naszym Ojcem" – nr podręcznika AZ-11-01/18-RA-1/20.

Nowe pomoce multimedialne

 

Płyty zawierają: katechezy w formie pomocy multimedialnych (teksty biblijne, ilustracje i zdjęcia, nagrania piosenek i pieśni, ćwiczenia interaktywne, materiały do wydruku) oraz e-podręczniki w plikach PDF (poradnik metodyczny, plan dydaktyczny edukacji religijnej, kryteria oceniania).
Link do sklepu: 
http://wds.pl/pomoce-multimedialne,c93,pl.html

Katecheza online

Proponujemy bazę pomocy dydaktycznych online przypisanych do konkretnych jednostek lekcyjnych oraz ciekawych linków zamieszczone w naszym serwisie katechetycznym. W dziale Publikacje katechetów znajdziecie Państwo materiały opracowane przez nauczycieli religii. Na stronie dostępne są materiały do pobrania m.in. poradniki metodyczne oraz przewodniki programowo-dydaktyczne. Polecamy również plansze i banery katechetyczne, naklejki motywacyjne, puzzle, pieśni i piosenki religijne. Na naszym kanale YouTube można posłuchać wybranych utworów karaoke zamieszczonych na płytach. Zapraszamy na naszą stronę na Fb  - codziennie zamieszczamy tam linki do nowych lub wybranych z naszej bazy zadań!